• Administrator ds. benefitów

    Requisition ID 2018-25726
    Job Family PL-Krakow
  • Posting Description

    Zespół Risk & Healthcare świadczy administracyjne wsparcie dla zespołów składających się z brokerów i konsultantów w Wielkiej Brytanii. Oferujemy naszym Klientom sprawdzone rozwiązania w obszarach związanych z zarządzaniem ryzykiem i ubezpieczeniami.
    Współpraca z zespołem w Krakowie oraz z zespołami w Wielkiej Brytanii umożliwia zdobywanie i wymianę doświadczeń oraz możliwość rozwoju wielu kompetencji, m. in. umiejętności komunikacyjnych, zarządzania swoim czasem, zarządzania projektami i współpracy w zespole.
    Poszukujemy kandydata, który szybko przyswaja nową wiedzę (czeka Cię seria szkoleń), potrafi komunikować się w języku angielskim, posiada analityczne zdolności, potrafi priorytetyzować zadania oraz odnajduje się w pracy pod presją czasu.

    Obowiązki:

    • Kontakt mailowy z brokerami/ubezpieczycielami w celu uzyskania danych niezbędnych do opracowywania raportów
    • Budowanie zapytania ofertowego w systemie (TBS)
    • Wnikliwe sprawdzanie ofert ubezpieczycieli
    • Opracowywanie dokumentów i raportów zawierających analizy ofert, rekomendacje, prognozy finansowe itp.
    • Aktualizacja danych przechowywanych w systemie
    • Udział w projektach usprawniania procesów i zarządzania wiedzą w zespole
    Nasz zespół nauczy Cię wszystkiego!

    Kwalifikacje:

    • Bardzo dobra znajomość Excela
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (umiejętność komunikowania się w mowie i piśmie)
    • Wysoka dbałość o szczegóły i umiejętność analizowania danych
    • Umiejętność pracy przy ściśle określonych terminach
    • Umiejętność priorytetyzowania zadań
    • Silna etyka pracy

    Oferujemy:

    • Możliwości rozwoju zawodowego w różnych obszarach biznesowych
    • Indywidualny plan rozwoju i ciekawe opcje szkoleniowe
    • Współpraca z młodymi, otwartymi ludźmi w pozytywnej atmosferze
    • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
    • Najlepsza opieka medyczna na rynku dzięki darmowej opiece dentystycznej
    • Bardzo dobry pakiet świadczeń dodatkowych (ubezpieczenie, karta multisport / pula punktów na platformie MyBenefit)
    • Biuro w pobliżu centrum Krakowa
    • Możliwość uczestnictwa w wydarzeniach towarzyskich i akcjach charytatywnych

    Please attach CV in English only.

    Options

    Sorry the Share function is not working properly at this moment. Please refresh the page and try again later.

    Connect With Us!

    Not ready to apply? Join our Talent Community to stay informed about Aon opportunities.